Jim Morrison - Ostatnie dni sław 23:55

Temat: Sprzedam Skuter wodny + silnik Wicher 30 KM
Sprzedam skuter wodny + silnik zaburtowy wicher 30 KM, kadłub w bdb. Przystosowany do ciągania narciarza i koła, bez przyczepki. Zainteresowanym więcej zdj. wysyłam na e-maila
KONTAKT: 509-892-822
Skuter można obejrzeć w Żninie (niedaleko Bydgoszczy)NIEAKTUALNE Załączone miniaturki

    l l

Źródło: forum.idg.pl/index.php?showtopic=152426


Temat: Sprzedam jacht Albin Viggen 7.1m 16800zl.
" />Wiatam mam do sprzedania jacht typu Albin Viggen rok produkcji 1977 jacht jest sprowadzony ze szwecji w tym momencie stacjonuje w miejscowosci Stepnica nad zalewem szczecinskim.

Doskonały do rodzinnego rekreacyjnego żeglowania. Bardzo bezpieczny.Jacht w bardzo dobrym stanie nie wymaga wkladu finansowego gotowy do sezonu.


DLUGOŚĆ-7,10
SZEROKOŚĆ-2,24
ZANURZENIE-1,11
BALAST-600kg
POWIERZCHNIA OŻAGLOWANIA-25,30 m2

WYPOSAŻENIE:
3 zagle
zbiornik wody 35L
światła nawigacyjne
zlewozmywak z pompą wodną. zaburtową+ pitną
uchwyt pod silnik zaburtowy
instalacja 12V
kosz dziobowy / relingi
obijacze
WC.

WIECEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFON

+48516184894 LUB albin_viggen@o2.pl


moze znajdzie sie ktos zainteresowany pozdrawiam.
Źródło: sulkowski.kei.pl/forum_zeglarskie/viewtopic.php?t=5159


Temat: sprzedam jacht balastowo mieczowy R20t
" />dl 7,50M SZER 2,30 ZANURZENIE 0.60/1,33 4 osobowy laminat ,pokład machoń
grot fok genua silnik zaburtowy 6KM JONSON+ przyczepa
cena 17000
kontakt marek.antoniuk@wp.plZałącznik:18[1].jpgZałącznik:100_9265.jpg
Źródło: sulkowski.kei.pl/forum_zeglarskie/viewtopic.php?t=5490


Temat: Sprzedam: WWW.9FAL.PL : witryna + jacht TWISTER 800N 2007r.
" />Po dwóch latach uczestniczenia we wspaniałej przygodzie jaką jest DZIEWIĘĆ FAL, z ciężkim sercem zdecydowaliśmy się odstąpić witrynę www.9fal.pl (dostępną również pod adresem www.dziewiecfal.pl), wraz całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli z nazwą, logiem syreny, etc .

Ze względu na to, iż nasze „centrum interesów życiowych” przeniosło się za daleko na północ od Mazur nie jesteśmy w stanie kontynuować prowadzenia serwisu 9 FAL. Pamiętając jednak o wszystkich przyjaciołach, którzy przez ostatnie dwa lata dzielili z nami radość żeglowania KRWISTOWŁOSĄ po mazurskich jeziorach, nie chcemy aby 9 FAL skazane zostało na zapomnienie.

Nieodłączną częścią DZIEWIĘCIU FAL jest KRWISTOWŁOSA (Blodughadda) – TWISTER 800N:

BLODUGHADDA - TWISTER 800N
Port macierzysty: DALBA - Giżycko
Rok budowy: 2007 rok
Powierzchnia żagli: 30 m2
Długość: 8 m
Szerokość: 2,70 m
Zanurzenie min.: 0,35 m
Zanurzenie max: 1,50 m
Wysokość w kabinie: 1,80 m
Ilość koi: 8 (6+2)
Silnik: Merkury 8km, zaburtowy, elektryczny zapłon

Twister 800N to jacht zaklasyfikowany do jachtów turystyczno-regatowych.
Oznacza to, że jest nie tylko szybki, zwrotny i o pięknej sylwetce ale także wygodny i bezpieczny.
Twister 800N gwarantuje nie tylko na dobrą zabawę w trakcie żeglowania ale także wygodny wypoczynek w porcie.

Budowa jachtu:
KRWISTOWŁOSA posiada duży, wygodny kokpit otwarty od rufy, szerokie półpokłady oraz obszerny pokład dziobowy, pozwalające na swobodne i bezpieczne poruszanie się całej załogi
Kaczy dziób pozwala na bezpieczne i wygodne dochodzenie dziobem do kei oraz wchodzenie i schodzenie z jachtu w trakcie postoju.
Sztormrelingi ułatwiają poruszanie się po i tak wygodnych półpokładach i pokładzie dziobowym. Taśmy zabezpieczające w kokpicie zapewniają wygodne oparcie osobom siedzącym na burcie.
Podwyższone ławeczki sternika w koszu rufowym po obu stronach rufy niewysokiemu sternikowi dają możliwość obserwowania całego akwenu przed jachtem. Pozwala na to rumpel z przedłużaczem (cepikiem). Jeżeli sternik jest przynajmniej średniego wzrostu - na pewno sobie poradzi bez ławeczek, wtedy są one świetnym miejscem dla szotmenów.

Drabinka z rufy - bezcenna w trakcie upałów. Pozwala na wygodne wchodzenie do wody i wychodzenie bez potrzeby zbędnej gimnastyki. Dużo dobrej zabawy i ochłody daje ciąganie się za płynącym jachtem trzymając się właśnie owej drabinki.

Ożaglowanie, olinowanie, takielunek:
Fok rolowany na sztywnym sztagu. Szoty foka wyprowadzone do połowy burty co - w razie potrzeby - pozwala sternikowi na operowanie także tym żaglem. Kabestany z pieskami oszczędzają siłę szotmana na wieczorne harce. Listwa pozwalająca na wygodne trymowanie foka w zależności od potrzeby.
Grot z LazyJackiem. Talia grota również z pieskiem (sternik też ma prawo do wygody - a może przede wszystkim on!). Zabezpieczenie pełzaczy - żeby nie wypadały bez potrzeby przy złożonym grocie. Fał grota na EasyLocku wyprowadzony do kokpitu. Topenanta również.
Maszt - kładziony za pomocą bramki, której fał - przeciągnięty przez EasyLocka jest wyprowadzony do kokpitu. Dodatkowa para want stabilizujących pozwala na wygodne kładzenie i podnoszenie masztu (3 nie za silne dziewczyny spokojnie sobie poradzą).
Fał miecza również przeciągnięty przez EasyLocka - jak wszystko wyprowadzony do kokpitu - pozwala na łatwe operowanie mieczem (no, może z pomocą handszpaka - to zależy od krzepy). W każdym bądź razie miecz jest dość lekki o czym świadczy fakt, że sam podnosi się na muringach - jak się komuś źle popłynie w porcie.
Wszystkie fały można wygodnie schować w kieszeniach.

Silnik:
Zaburtowy, 8 konny Mercury z elektronicznym zapłonem. Czterosuw na normalne paliwo, czyli odpada kłopot z mieszanką. Zmiana biegów za pomocą manetki - baaaaaaardzo wygodne.

Wnętrze:
Wysokość 180 - także całkiem sporo, wbrew pozorom.
Koja dziobowa podwójna, częściowo przegrodzona, pod materacami dwie bakisty, dwie obszerne półeczki. Oczywiście forluk i światło.
Koja rufowa podwójna - bardzo wygodna rezydencja ze światełkiem i okienkiem.
W mesie 2 miejsca stałe plus dwa rozkładane. Dwa rzędy półek i dwa rzędy jaskółek zamykanych na magnes oraz panoramiczne okienko. No i oczywiście rozkładany, duży stół na skrzynce mieczowej. A w te wieczory, w które załoga zdecydujecie się spędzić na jachcie - czas umili radio z CD.
Obok radia jest ładowarka samochodowa.
W kambuzie kuchenka gazowa dwupalnikowa (nad kuchenką wywietrznik), zlew z bieżącą wodą (którą trzeba sobie przynieść w dużym baniaczku). Naprawdę bardzo duża szafka na garnki pod kuchenką, jaskółka zamykana na magnes - bardzo wygodna, obszerna. Wygodna półeczka na szklanki.
Kingston - gdzie wstawione jest WC chemiczne. Dodatkowo woda bieżąca (na takiej zasadzie jak w kambuzie), całkiem wygodnie można tej umywaleczki użyć jako bidetu

Środki ratunkowe:
8 nowych, pełnowymiarowych kamizelek ratunkowych, kapok dla dziecka Tribord (15 - 20 kg), koło ratunkowe oraz podkowa.

Poza tym:
- Dwa pagaje.
- Jeden bosak.
- Kotwica.
- Gaśnica.
- Stolik do kokpitu i tent.
- Zestaw kuchenny - talerze płaskie i głębokie, szklanki, sztućce, otwieracz, dwa garnki, patelnia, sitko, miska, itp.
- Zestaw sprzątający - wiaderko, szmatki, szczotka.

Więcej informacji:
Zdjęcia jachtu: www.9fal.pl
Kontakt: Ewa (+48) 660 48 42 78 (po 13-tej), ewa@9fal.pl


Źródło: sulkowski.kei.pl/forum_zeglarskie/viewtopic.php?t=3683

Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed